2% parama gimnazijai

Gerbiami tėveliai, mokytojai ir kiti gimnazijos rėmėjai,

Nuoširdžiai dėkojame Jums už 1,2 % paramą, kurią skyrėte 2020 m.

Kviečiame pasinaudoti teise spręsti, kur keliaus Jūsų pinigai, ir kartu prisidėti prie gimnazijos gerovės kūrimo.

Jūsų parama yra didžiulė pagalba Klaipėdos Suaugusiųjų gimnazijai.

Ačiū už Jūsų gerumą.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos gyventojų pajamų mokesčio įstatymu, kiekvienas mokesčių mokėtojas gali paskirti paramos gavėjo statusą turinčiai ne pelno siekiančiai organizacijai 1,2 % pajamų mokesčio sumos, sumokėtos per metus. Tarp šių organizacijų yra ir švietimo įstaigos, mokyklos bei gimnazijos.

Kviečiame pasinaudoti galimybe paremti Klaipėdos suaugusiųjų gimnaziją pervedant 1,2 % pajamų mokesčio, sumokėto valstybei. Prašymą paramai galima pateikti iki 2021 m. gegužės 2 d. Primintina, kad iki šio termino pareigą deklaruoti metines pajamas turintys gyventojai turi pateikti ir 2020 m. mokestinio laikotarpio Metinę pajamų deklaraciją. Šios deklaracijos nepateikus iki 2021 m. gegužės 2 d., Prašymai nebus tenkinami.

Gimnazijos rekvizitai:

Klaipėdos suaugusiųjų gimnazija
I.Simonaitytės g.24, LT 95134 Klaipėda
Įmonės kodas 303378556

KAIP GALITE SKIRTI 1,2 % PARAMĄ

Asmuo, norintis skirti paramą Klaipėdos suaugusiųjų gimnazijai, turi pats pateikti FR0512 V4 formos užpildytą Prašymą Valstybinei mokesčių inspekcijai (VMI) (iš įstaigų ir organizacijų, kurioms ta parama skiriama, užpildyti paramos teikėjų Prašymai nebus priimami).

Prašymą FR0512  forma (02 versija) galima pateikti:

• Elektroniniu būdu. Internetinės bankininkystės vartotojai arba sudarę sutartis gyvenamosios vietos apskrities mokesčių inspekcijos skyriuose gali prisijungti prie Elektroninės deklaravimo sistemos ir Prašymą FR0512 V4 forma pateikti internetu.

Pildydami FR0512 formą (02 versiją) didžiosiomis raidėmis, įrašykite:

Laukelio pavadinimas Įrašyti
1    Asmens kodas
2    Telefono numeris
3V  Vardas VARDENIS
3P  Pavardė PAVARDENIS
4     Adresas
5     Mokestinis laikotarpis 2020
6S   Mokesčio dalį skiriu vienetams, turintiems teisę gauti paramą x
E1   gavėjo tipas 2
E2   gavėjo identifikacinis numeris 303378556
E3   mokesčio dalies paskirtis KLAIPĖDOS SUAUGUSIŲJŲ GIMNAZIJA
E4   mokesčio dalies dydis (procentais) 1,2

Formos pildymo instrukcija čia.

Prašymą galima užpildyti gimnazijoje 52 kab. arba 41 kab.