smailas
Priemimas 2022.jpg

Nuotolinė regioninė anglų kalbos mokinių konferencija ,,Patirčių Kaleidoskopas” (ang. “Kaleidoscope of Personal Experience”)

02Š.m. balandžio 23 d. mūsų gimnazijos 4b klasės mokinė Gabija Jakštaitė dalyvavo nuotolinėje regioninėje anglų kalbos mokinių konferencijoje „Patirčių Kaleidoskopas” (ang. “Kaleidoscope of Personal Experience”), kurioje angliškai skaitė pranešimą “Art – Remedy for the Soul“ (liet. „Menas - sielos vaistas“). Konferenciją organizavo Gargždų „Vaivorykštės” gimnazija ZOOM platformoje, kurioje buvo prisijungę konferencijos dalyviai iš Kretingos, Klaipėdos, Skuodo, Palangos, Plungės. Mokiniai kalbėjo įvairiomis temomis apie savo patirtį, pomėgius, tiriamąsias veiklas.

Gabija savo pranešime “Art – Remedy for the Soul“ (liet. „Menas - sielos vaistas“) pasisakė apie meną per savo patirties prizmę. Ji taip pat pristatė savo pieštus piešinius bei atskleidė, kokia yra svarbi tapyba jos gyvenime, tai - tarsi sielos terapija žmogui, varomoji jėga, tai - tarsi sielos palydovas, kuris ir gydo, ir motyvuoja. Ar ši konferencija buvo naudinga, ji atsakė: 
Dėka šios konferencijos įgijau naudingų žinių ir idėjų, taip pat buvo puiki patirtis pasidalinti rūpimomis mintimis pristatant temą, todėl esu dėkinga savo anglų k. mokytojai L. Gedgaudienei, kuri paskatino sudalyvauti ir padėjo pasiruošti.

Anglų k. mokytoja L. Gedgaudienė ir 4b klasės mokinė G. Jakštaitė