Pasaulinės AIDS dienos minėjimas

02Visas pasaulis gruodžio 1-ąją dieną mini Pasaulinę kovos su AIDS dieną. Pasaulyje ši diena minima nuo 1988 metų, Lietuvoje – nuo 1991 metų. Pasaulinės AIDS dienos minėjimo tikslas – propaguoti brandesnį visuomenės požiūrį į ŽIV/AIDS ligą, ligonius.

Gruodžio 3-ąją dieną, siekiant nelikti abejingiems šiai problemai, mūsų gimnazijoje buvo surengta prevencinė akcija, kurios metu gimnazistai dalyvavo  protmūšyje „AIDS: geriau žinoti”. Į šią viktoriną ULAC kasmet pakviečia  ugdymo įstaigas, aukštąsias mokyklas, visuomenines organizacijas.

Renginio tikslas –  priminti  mokiniams  apie egzistuojančią  AIDS problemą, apie žmogaus imunodeficito virusą (ŽIV), jo plitimo būdus, prevenciją, gydymo metodus, mokslo naujienas ŽIV ir AIDS srityse.

Visi akcijos dalyviai pasipuošė raudonais kaspinėliais – tarptautiniu prevencijos ir solidarumo su užsikrėtusiais ŽIV ir sergančiais AIDS žmonėmis simboliu.